Solar-Flachkollektoren-XL

Kdo dnes investuje do nového topného zařízení, měl by si ihned naplánovat také jeho doplnění solárním systémem. Tak může profi tovat z nízké spotřeby tepla a kromě toho se každý měsíc může radovat ze snížených účtů za energii. Instalace solárních kolektorů znamená ekologicky šetrnou volbu, protože emise CO2 snižujete trvale udržitelným způsobem.

K tomu poskytuje firma Viessmann optimální souhru všech komponentů a perspektivní techniku. Argument, který by se při investici do solární techniky neměl podcenit, je rovněž zvýšení hodnoty vaší nemovitosti. Na následujících stranách se dočtete o možnostech, které poskytuje solární technika od firmy Viessmann pro energeticky úspornou přípravu teplé vody, podporu vytápění a výrobu elektrické energie.

Vzhledem k tomu, že má Viessmann už více než 40 let zkušeností s vývojem a výrobou solárních tepelných kolektorů se u nás můžete spolehnout na perspektivní techniku a nejvyšší kvalitu. Nezáleží na tom, zda chcete nový kondenzační kotel na plyn nebo olej, kotel na dřevo nebo tepelné čerpadlo – všechna zařízení od firmy Viessmann jsou již od výroby konstrukčně optimalizovaná pro jejich kombinování se solární technikou. Není možno rovněž nevzpomenout naše fotovoltaické moduly, pomocí kterých můžete vyrábět elektřinu z bezplatné sluneční energie.